Чернігівський жіночий правозахисний центр » Відбувся візит членів Чернігівської обласної спостережної комісії в Прилуцьку виховну колонію.

Відбувся візит членів Чернігівської обласної спостережної комісії в Прилуцьку виховну колонію.

Автор: lepeha_alla от 8-06-2011, 16:54
 (голосів: 0)

Відповідно до плану роботи на 2011 рік обласної спостережної комісії Чернігівської обласної адміністрації відбувся візит до Прилуцької виховної колонії.

Відбувся візит членів  Чернігівської обласної спостережної комісії в Прилуцьку виховну колонію.

Відбувся візит членів  Чернігівської обласної спостережної комісії в Прилуцьку виховну колонію.  

У травні 2011 року відбувся візит членів обласної спостережної комісії Чернігівської обласної адміністрації до Прилуцької виховної колонії. 

Виходячи із статті 25 Кримінально-виконавчого кодексу України громадський контроль за дотриманням прав засуджених під час виконання кримінальних покарань здійснюють спостережні комісії, які діють на підставі цього Кодексу та Положення про спостережні комісії, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Постановою від 10 листопада 2010 року №1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» були внесені зміни до Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429.

Згідно пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року №1042 «голова, заступник голови та члени спостережної комісії, які здійснюють організацію громадського контролю за дотриманням прав людини, захистом основних свобод і законних інтересів засуджених осіб під час виконання кримінальних покарань, мають право відвідувати установи виконання покарань без спеціального дозволу».

Новий склад обласної спостережної комісії Чернігівської обласної адміністрації затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації №486 від 29 грудня 2010 року. До її складу входять 9 осіб.

Відповідно до покладених на комісію завдань, члени Чернігівської обласної спостережної комісії на останньому своєму засіданні вирішили у цьому році відвідати Новгород-Сіверську і Чернігівську виправні установи, Прилуцьку виховну колонію.

За результатами відвідування Прилуцької виховної колонії складена довідка, яка буде розглянута на черговому засіданні Чернігівської обласної міської спостережної комісії.

А.Лепеха – директор благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”, заступник голови Чернігівської обласної спостережної комісії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"