Чернігівський жіночий правозахисний центр » Cвяткування Міжнародного Дня захисту дітей в Чернігівській жіночій колонії

Cвяткування Міжнародного Дня захисту дітей в Чернігівській жіночій колонії

Автор: lepeha_alla от 4-06-2013, 14:28
 (голосів: 0)

У Чернігівській виправній колонії №44, при якій функціонує Будинок матері та дитини, відбулися благодійні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

Cвяткування Міжнародного Дня захисту дітей в Чернігівській жіночій колонії

Cвяткування Міжнародного Дня захисту дітей в Чернігівській жіночій колонії

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наша надія. Це майбутнє нашої держави. Обов’язок держави, родини, школи, органів влади і громадськості – зробити все можливе, щоб уберегти дітей від гіркоти розчарувань і зневіри, створити їм достойні умови для життя і розвитку.

Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. Організація Об’єднаних Націй підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини - одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день відзначають із 1998 року.

1 червня 2013 року - в Міжнародний день захисту дітей, у Чернігівській виправній колонії №44 відбулися благодійні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. При цій установі функціонує Будинок матері та дитини, в якому на сьогоднішній день перебуває 16 дітей. Тут створені всі умови, необхідні для нормальної життєдіяльності та розвитку дитини.

Піклування про дітей, які, на превеликий жаль, без вироку суду відбувають покарання разом з матерями, які скоїли злочин, – повинно стати одним із напрямків роботи громадськості, яка переймається майбутнім своєї держави.

Члени Чернігівської міської спостережної комісії, представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» (директор Лепеха А.Г.), громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» (в.о. директора Тарасов В.В.), Чернігівського міського благодійного фонду «Милосердя і доброта» (голова правління Сидоренко П.Г.), а також голова правління Міжнародного благодійного фонду «Глобальна допомога» Тепла В.В. та заст. директора ПАТ «Чернігів-автосервіс» Вакуленко С.В. на зібрані благодійні кошти придбали та передали керівництву Будинку матері та дитини іграшки, канцелярське приладдя, солодощі та засоби гігієни.

Вихователі Будинку матері та дитини разом з дітьми підготували для гостей святковий концерт.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами України.

 

А.Лепеха – директор благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"