Чернігівський жіночий правозахисний центр » Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Міжнародним днем захисту дітей

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Міжнародним днем захисту дітей

Автор: lepeha_alla от 7-06-2013, 14:30
 (голосів: 0)

В Міжнародний день захисту дітей неповнолітні, які утримуються в Чернігівському СІЗО, отримали подарунки.

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Міжнародним днем захисту дітей

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Міжнародним днем захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. В Україні цей день відзначають із 1998 року.

У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього. Цією конвенцією також чітко визначено, що дитина має право на захист від фізичного та психічного насильства. У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі, розміщені фігурки - червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, - це символ нашого загального дому.

1 червня 2013 року неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали зі святом та вручили подарунки: депутат Чернігівської міської ради Cкоробагатько Л.І., директор будівельної кампанії «СВ Надійний партнер» Живенко Світлана Віталіївна, викладач Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Ясновська Л.В. та студентка цього інституту Понаморчук А.В., зав. відділом Чернігівського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Мазур Л.О., юристи благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр” Бадира В.А. та Кропива Г.М..

Ясновська Людмила Василівна – викладач інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського розповіла неповнолітнім про архітектурні пам’ятки м.Чернігова, про історію міста Батурин, який був резиденцією гетьманів Лівобережної України, та являється еталонною пам’яткою археології козацької доби, про об’єкти, які знаходяться на території цього містечка, про Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця».

Понаморчук Альона Вікторівна – студентка інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського прийшла до неповнолітніх з гітарою, виконала для них пісні.

Все це робиться для того, щоб умови тримання ув’язнених та засуджених осіб зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину, тимчасово ізольовану від суспільства.

 

А.Лепеха – директор благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"