Чернігівський жіночий правозахисний центр » Брейн – ринг „Конституція України – основний закон”, пройшов в Чернігівській жіночій колонії

Брейн – ринг „Конституція України – основний закон”, пройшов в Чернігівській жіночій колонії

Автор: lepeha_alla от 2-07-2013, 16:49
 (голосів: 0)

28 червня 2013 року в Чернігівській виправній колонії №44, де відбувають покарання неодноразово засуджені жінки, пройшов брейн-ринг, присвячений Дню Конституції України.

Брейн – ринг „Конституція України – основний закон”,  пройшов в Чернігівській жіночій колонії

Брейн – ринг „Конституція України – основний закон”,  пройшов в Чернігівській жіночій колонії

Брейн – ринг „Конституція України – основний закон”,  пройшов в Чернігівській жіночій колонії

Конституція України — Основний Закон держави України. Депутати Верховної Ради України від імені Українського народу 28 червня 1996 року прийняли Конституцію України. На пам'ять про її прийняття в Україні щорічно святкується державне свято - День Конституції України.

Термін «конституція» похо­дить від латинського слова «соnstitutio», що означає «устрій», «встановлення».

Конституція України є основним джерелом національного права України, встановлює найважливіші норми і принципи, на основі яких здійснюється детальна правова регламентація в різних формах.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Їх дотримання є необхідною нормою для стабільного економічного розвитку країни, становлення громадянського суспільства.

Конституція України встановлює юридичні гарантії прав людини і громадянина. До них належить, зокрема, право на суд, захист громадянином своїх прав та свобод, а також право звертатися стосовно захисту своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а «після використання всіх національних засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна»

28 червня 2013 року в Чернігівській виправній колонії №44 проведений брейн - ринг „Конституція України – основний закон”.

Готуючись до цього свята, до цих змагань, засуджені жінки вивчали Конституцію України, готували концертну програму, костюми.

28 червня в актовому залі виправної колонії три команди засуджених жінок: «Україна», «Патріоти України», «Українська сила» змагались в знанні основних положень Конституції, державних символів України, основ правового статусу людини і громадянина в Україні, конституційної системи органів державної влади; правосуддя та органів місцевого самоврядування; знанні територіального устрою держави.

Перше місце виборола команда «Патріоти України» (капітан команди – Діхтяренко Яна), друге місце посіла команда «Україна» (капітан команди –Брилай Вікторія), третє місце - «Українська сила» (капітан команди – Животок Ольга).

Члени благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр” підготували та вручили призи переможцям брейн – рингу.

 

Г.Кропива, заступник голови Чернігівської міської спостережної комісії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"