Чернігівський жіночий правозахисний центр » 23 серпня 2013 року, неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали зі святом, провели з ними заняття та вручили подарунки.

23 серпня 2013 року, неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали зі святом, провели з ними заняття та вручили подарунки.

Автор: lepeha_alla от 24-08-2013, 12:36
 (голосів: 0)

Напередодні Дня незалежності України, в День Державного Прапору України, до неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, завітали члени Чернігівської міської спостережної комісії, представники громадськості міста.

23 серпня 2013 року,  неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі,  привітали зі святом, провели з ними заняття та вручили подарунки.

23 серпня 2013 року,  неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі,  привітали зі святом, провели з ними заняття та вручили подарунки.

23 серпня 2013 року, напередодні Дня незалежності України, в День Державного Прапору України, до неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, завітали члени Чернігівської міської спостережної комісії, вчителі, співаки, музиканти, представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр».

Вчитель ВЗШ№1 Ющенко Н.М. провела заняття з неповнолітніми, присвячене Дню Державного Прапору України та Дню незалежності України. Вона розповіла, що вперше День незалежності України був відмічений 16 липня 1991 року - на згадку про те, що рік тому - 16 липня 1990 року - Верховна рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Також 16 липня 1990 року Верховна рада УРСР прийняла постанову "Про День проголошення незалежності України", в якій вказала вважати Днем проголошення незалежності України 16 липня і щорічно відмічати його як державне загальнонародне свято України. Але оскільки 24 серпня 1991 року Верховна рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтримав народ на всеукраїнському референдумі, виникла необхідність змінити дату святкування Дня незалежності України. Тому 20 лютого 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову "Про День незалежності України", якою ухвалила вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відмічати його як державне загальнонародне свято України. Вона розповіла про історію становлення української держави, про державні символи.

Відомий чернігівський бард - Олена Іванова, виступила перед неповнолітніми з концертною програмою. Акомпанував їй музикант рок-групи «Володар» Ященко О.В.

Члени благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» підготували та вручили неповнолітнім, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, подарунки: солодощі та канцелярські приладдя.

Все це робиться для того, щоб умови тримання ув’язнених та засуджених осіб зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину, тимчасово ізольовану від суспільства.

 

А.Лепеха – директор благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"