Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Відбулось чергове засідання Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області

Відбулось чергове засідання Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області

Автор: lepeha_alla от 14-10-2013, 22:38
 (голосів: 0)

10 жовтня 2013 року в обласному Управлінні міліції відбулось засідання Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області.

Відбулось чергове засідання Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області

 

10 жовтня 2013 року відбулось чергове засідання Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області, на якому було розглянуто ряд питань, основними з яких були: участь у Всеукраїнській акції «Міліція під контролем», та ситуація з виїздами мобільних груп.

Голова Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області Алла Лепеха розповіла про те, що з 23 вересня по 5 жовтня в Україні в рамках Всеукраїнського моніторингу «Міліція під контролем», буде проводитись громадська кампанія «Знай, хто тебе захищає», кінцевою метою якої є законодавче закріплення зовнішніх персональних знаків для міліціонерів. Ряд правозахисних організацій України вважають, що назріла необхідність запровадження персональних нагрудних знаків для кожного працівника міліції, які б дозволяли встановити особу правоохоронця, в разі, якщо той порушив закон. Дослідження форми поліції в інших країнах показує, що такі ідентифікаційні знаки - нормальна цивілізована практика, тож дивно, що українська міліція так відстає.

Члени Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області, присутні на засіданні, підтвердили необхідність прийняття участі у цій кампанії.

Алла Лепеха також розповіла присутнім на засіданні про те, що ще в травні цього року Міністр МВС відмінив наказ про виїзди мобільних груп. Виходячи з того, що одним із основних напрямків роботи Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області на цей рік були виїзди мобільних груп, виникла незрозуміла ситуація: чи продовжувати такі виїзди, чи припинити.

Начальник УМВС України в Чернігівській області Олександр Михайлик дав доручення начальнику міліції громадської безпеки полковнику міліції Гребенюку Е.М. вивчити це питання та у разі позитивного вирішення, продовжити практику виїздів мобільних груп.

Крім того, Михайлик О.Г. розповів про ситуацію з дотриманням прав і свобод громадян в діяльності чернігівської міліції, відповів на всі запитання членів Громадської ради.

Члени Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області обговорили подальшу свою роботу.

 

Алла Лепеха, голова Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"