Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Брейн – ринг в жіночій колонії

Брейн – ринг в жіночій колонії

Автор: lepeha_alla от 30-06-2011, 15:21
 (голосів: 0)

26 червня 2011 року, напередодні 15-річчя прийняття Конституції України, в Чернігівській виправній колонії №44, де відбувають покарання неодноразово засуджені жінки, пройшов брейн-ринг, присвячений Дню Конституції України.

Брейн – ринг в жіночій колонії

Брейн – ринг в жіночій колонії

26 червня 2011 року в Чернігівській виправній колонії №44 зусиллями членів благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр” та співробітників колонії проведений брейн - ринг „Конституції України – 15 років”. Захід був присвячений Дню Конституції України.

У фінальній частині інтелектуальної гри прийняли участь три команди жінок, які утримуються в Чернігівській виправній колонії №44.

На протязі місяця засудженим жінкам допомагали співробітники соціально-психологічної служби виправної колонії, члени благодійної організації готуватись до його проведення: вивчали Конституцію України, символи держави, готували номери художньої самодіяльності, емблеми, костюми та домашнє завдання «Україна в 2061 році». Особливу увагу було приділено вивченню засудженими жінками 2 –го розділу Конституції України «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» та перевірці отриманих знань під час інтелектуальної гри.

Три команди засуджених жінок змагались в знанні основ правового статусу людини і громадянина в Україні, конституційної системи органів державної влади: конституційно – правового статусу Верховної Ради, Президента України, Кабінету Міністрів та інших органів виконавчої влади; правосуддя та органів місцевого самоврядування; знанні територіального устрою держави.

Члени благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр” підготували та вручили призи переможцям брейн – рингу. Присутніми на цьому заході були представники Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Чернігівській області, Головного управління юстиції в Чернігівській області, Чернігівського міського центру для дітей сім’ї та молоді, члени Чернігівської міської спостережної комісії.

 

Алла Лепеха, директор благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"