Чернігівський жіночий правозахисний центр » Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Автор: lepeha_alla от 1-10-2014, 09:44
 (голосів: 0)

Наприкінці вересня до Прилуцької виховної колонії завітали представники громадськості, обласної спостережної комісії та регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області.

Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Згідно з даними Державної пенітенціарної служби України, в Україні на 1 вересня 2014 року в 177 установах відбували покарання 92 592 особи. З них в семи виховних колоніях - 539 осіб.

В Прилуцькій виховній колонії Чернігівської області на сьогоднішній день відбувають покарання близько двохсот засуджених.

Наприкінці вересня до цієї установи завітали: регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області Лепеха А.Г., член Чернігівської обласної спостережної комісії Бадира В.А., представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр».

В Прилуцькій виховній колонії вони відвідали житлові приміщення, їдальню, приміщення відділення карантину, діагностики та розподілу, виробничі приміщення. Цікавили гостей також і навчання вихованців у школі та професійно-технічному училищі.

Відбулась зустріч з вихованцями цієї колонії, які під час бесіди щиро та відверто ділилися своїми планами на майбутнє, розповідали про навчання в школі, ПТУ, роботу у виробничих майстернях, про свій вільний час та участь у культурно-масових заходах.

Бадира В.А. - кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Інституту права ім.В.Сташиса, ознайомила вихованців з основними документами міжнародного та національного законодавства в питанннях дотримання, захисту прав та свобод людини і громадянина.

Було проведено прийом з особистих питань. В основному питання, з якими звертались засуджені, стосувались певних проблем при отриманні паспорту, набуття громадянства України, порядка повернення після звільнення до анексованої території Криму та до Луганської, Донецької областей.

Алла Лепеха, директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"