Чернігівський жіночий правозахисний центр » Тренінг з неповнолітніми, які мають проблеми з законом

Тренінг з неповнолітніми, які мають проблеми з законом

Автор: lepeha_alla от 16-10-2014, 10:29
 (голосів: 0)

14 жовтня 2014 року пройшло заняття з неповнолітніми, які перебувають на обліку в Чернігівському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції.

Тренінг з неповнолітніми, які мають проблеми з законом

Тренінг з неповнолітніми, які мають проблеми з законом

Тренінг з неповнолітніми, які мають проблеми з законом, пройшов в приміщенні Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції 14 жовтня 2014 року. В його проведенні прийняли участь регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області, директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Лепеха Алла Григорівна, провідний фахівець із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яковенко Ніна Борисівна, заступник начальника Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Василенко Юлія Андріївна, голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» Мойсеєнко Анжела В’ячеславівна.

Злочинність неповнолітніх, в більшій мірі, ніж злочинність дорослих, становить патологічне неприпустиме явище. Міжнародне законодавство, що стосується неповнолітніх, які скоїли злочини, захищає цю категорію дітей. Так, в Конвенції про права дитини, яка набула чинності в Україні 27 вересня 1991 року, в статті 40 говориться про те, що кожна дитина, яка порушила кримінальне законодавство, повинна мати певні гарантії. До проблеми злочинності серед неповнолітніх треба підходити, враховуючи їх індивідуальні особливості, потреби, необхідність особливого підходу в ставленні до них, а також індивідуального ставлення, яке повинно ґрунтуватись на принципах, закріплених в Конвенції про права дитини. Система покарань неповнолітніх повинна бути спрямована на їх виховання, соціальну інтеграцію. Враховуючи вимоги Мінімальних стандартних правил ООН (Пекінські правила), необхідно спрямовувати роботу всіх суспільних інститутів на попередження злочинності серед неповнолітніх, стимулювання соціальної інтеграції малолітніх правопорушників в нормальне життя.

Заняття з неповнолітніми, які скоїли злочини, звільнені від відбування покарання з випробуванням та перебувають на обліку в міській кримінально-виконавчій інспекції, проводяться з метою попередження повторного скоєння ними злочинів. В ході тренінгу неповнолітні отримали знання про переваги здорового способу життя, профілактику соціально-небезпечних хвороб, запобігання інфікування гепатитами, туберкульозом, подолання їх наслідків, збереження репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу, інфекцій, що передаються статевим шляхом, подолання шкідливих звичок. Ігровими методами закріпили отримані знання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"