Чернігівський жіночий правозахисний центр » В Чернігівській виправній колонії №44 пройшов прийом засуджених

В Чернігівській виправній колонії №44 пройшов прийом засуджених

Автор: lepeha_alla от 21-10-2014, 17:04
 (голосів: 0)

Спільний прийом засуджених здійснили представники прокуратури та регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини.

В Чернігівській виправній колонії №44  пройшов прийом засуджених

17 жовтня 2014 року в Чернігівській виправній колонії засуджених на особистому прийомі приймали: Криворучко Андрій Миколайович – прокурор м.Чернігова, Сироїд Дарина Георгіївна – прокурор з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях міської прокуратури, регіональний координатор по зв’язках із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Лепеха Алла Григорівна та начальник виправної установи підполковник внутрішньої служби Кирієнко Андрій Іванович.

Питання, з якими зверталися засуджені жінки - різноманітні. Серед них: прохання надати юридичну допомогу у підготовці звернення до національних судів, до Європейського суду з прав людини; надати консультації щодо отримання матеріальної допомоги при звільненні; порядку звільнення від сплати за комунальні послуги під час відбування покарання у виправному закладі; порядку виїзду після звільнення на територію Криму та інші.

Засуджені, які прийшли на особистий прийом, отримали кваліфіковану юридичну допомогу та консультації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"