Чернігівський жіночий правозахисний центр » Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Автор: lepeha_alla от 2-12-2014, 10:34
 (голосів: 0)

28 листопада Прилуцьку виховну колонію відвідали регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області та представники громадськості.

Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Візит до Прилуцької виховної колонії

Прилуцька виховна колонія Управління ДПтС України в Чернігівській області – одна із семи виховних колоній України. На 28 листопада 2014 року в колонії відбували покарання 102 засуджених.

Злочинність неповнолітніх та молоді залишається непоборною протягом декількох століть. Основна причина полягає в тому, що розвиток значної частини неповнолітніх часто відбувається у несприятливих економічних, соціальних та побутових умовах. А між тим, у підлітковому віці йде не лише процес інтенсивного фізичного формування, але й духовного і інтелектуального розвитку, усвідомлення справжньої мети і значення життя людини та таких понять, як совість, добро, віра, шана, любов. У цей період життя починають виявлятися індивідуальні здібності людини, формується воля та свідомість. У неповнолітніх, які формуються як особистості в умовах соціального ризику, виникають відчуття самотності і відчуженості, що нерідко призводить до нерозважливих вчинків, скоєння різного роду правопорушень та вчинення тяжких злочинів. Реальне подолання таких соціальних явищ є проблематичним для будь-якого суспільства, оскільки ці явища є наслідком споконвічних соціальної нерівності і соціальних протиріч. Тому надзвичайно актуальним є поліпшення економічних, соціальних та освітньо-виховних умов для здорового фізичного, психологічного, духовного, освітнього і соціального розвитку неповнолітньої людини.

28 листопада 2014 року Прилуцьку виховну колонію відвідали: регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області Лепеха А.Г., член Чернігівської міської спостережної комісії, юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Кропива Г.М. та Галаніна К.В. – соціальний працівник Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ». Вони організували та провели тренінг для засуджених неповнолітніх.

Крім того, 28 листопада 2014 року в Прилуцькій виховній колонії відбувся День відкритих дверей, у якому взяли участь співробітники управління ДПтС України в Чернігівській області, представники Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських та благодійних організацій, батьки та родичі засуджених. Гості, які завітали до установи, ознайомились з умовами тримання засуджених, оглянули гуртожитки для проживання, відвідали бібліотеку, спортивний зал, клуб. Вихованці колонії показали присутнім концерт, який їм допоміг підготувати художній керівник Анатолій Нехай. Неповнолітні співали пісні про батьків, сім’ю, любов до рідної землі, читали вірші та гуморески.

В клубі після концерту перед вихованцями колонії та їх батьками, родичами виступила регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області Лепеха А.Г., розповіла про порадник «Міліція під контролем», роздала матеріали, підготовлені
Асоціацією УМДПЛ: «Адвокат у кишені», розмовник «Маєш знати» та «10 порад водієві». Крім того, декілька екземплярів таких матеріалів передала в бібліотеку установи.

 

Алла Лепеха

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"