Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Кінофільм про права людини «Вегас» переглянули засуджені Прилуцької виховної колонії

Кінофільм про права людини «Вегас» переглянули засуджені Прилуцької виховної колонії

Автор: lepeha_alla от 8-12-2014, 20:36
 (голосів: 0)

В рамках Мандрівного Міжнародного кінофестивалю вихованцям Прилуцької виховної колонії показали фільм про права людини.

Кінофільм про права людини «Вегас» переглянули засуджені Прилуцької виховної колонії

Кінофільм про права людини «Вегас» переглянули засуджені Прилуцької виховної колонії

DOCUDAYS UA — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні. В Чернігівській області покази документального кіно про права людини в рамках Мандрівного фестивалю розпочалися 1 грудня і триватимуть до 12 грудня.

В рамках Мандрівного Міжнародного кінофестивалю вихованці Прилуцької виховної колонії переглянули кінофільм «Вегас». Фільм описує життя трьох мешканців столиці розваг на піку економічної кризи. В сюжеті фільму, запропонованому вихованцям Прилуцької виховної колонії, жителі Лас-Вегасу кожен по своєму борються за здійснення американської мрії. Після перегляду стрічки в клубі установи відбулось обговорення побаченого та обмін поглядами про майбутнє головних героїв фільму.

Фільм до Прилуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області привезли координатор із зв'язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Алла Лепеха та юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Григорій Кропива.

 

Григорій Кропива

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"