Адвокат у кишені

Автор: lepeha_alla от 12-12-2014, 09:12
 (голосів: 0)

Ознайомлення учнів з особливостями кримінальної та адміністративної відповідальності.

Адвокат у кишені

Щодня підлітки в Україні вчиняють понад 100 злочинів, у тому числі одне вбивство або злочин із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, одне зґвалтування, два-три розбійні напади, вісім пограбувань, сімдесят крадіжок приватного та державного майна.

Боротьба зі злочинністю неповнолітніх — одна з центральних проблем боротьби зі злочинністю загалом. Показники злочинності неповнолітніх відбивають певною мірою ситуацію в суспільстві загалом, причому не тільки й можливо не так сьогодні, як завтра, післязавтра, тобто в майбутньому.

Удосконалення попередження злочинності неповнолітніх є нагальною проблемою сучасності, що потребує комплексного вирішення.

В рамках проведення тижня права до учнів загальноосвітньої школи №19 завітали гості з Головного управління юстиції у Чернігівській області, регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області та представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр». У доступній для дітей формі гості познайомили їх з основами правового захисту прав і законних інтересів неповнолітніх в національному законодавстві, порядком притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності. Крім того, учням розповіли про порадник «Міліція під контролем», роздала матеріали, підготовлені Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів: «Адвокат у кишені».

 

Алла Лепеха

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"