Чернігівський жіночий правозахисний центр » День Святого Миколая в Чернігівському слідчому ізоляторі

День Святого Миколая в Чернігівському слідчому ізоляторі

Автор: lepeha_alla от 21-12-2014, 19:23
 (голосів: 0)

19 грудня 2014 року з неповнолітніми, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, провели заняття, а до свята вони отримали подарунки.

День Святого Миколая в Чернігівському слідчому ізоляторі

День Святого Миколая в Чернігівському слідчому ізоляторі

День Святого Миколая не оминув неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі. До них завітали члени Чернігівської міської спостережної комісії, представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», Чернігівського міського центру для сім’ї, дітей та молоді. Тренінг пройшов в приміщенні бібліотеки установи. Присутнім розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність, про права, які мають неповнолітні правопорушники в місцях ув’язнення відповідно до міжнародного законодавства.

Крім того, неповнолітнім розповіли про історію дня святого Миколая, відповідно до якої Святий Миколай народився в родині багатих і порядних людей, у яких не було дітей до самої глибокої старості. Микола з’явився на світ завдяки гарячим молитвам людей похилого віку до Господа з проханням подарувати їм сина. Таким чином, сам факт народження Святого Миколи Чудотворця – вже чудо, а його ім’я означає «переможець народний». Микола народився 19 грудня і з самого дитинства показав свою вірність Господу Богу. Помітивши велике завзяття Святого Миколая до подвижництва, батьки віддали його вчитися на священика. Потім він став єпископом. Але навіть після отримання такої високої посади продовжував вести надзвичайно скромний спосіб життя. Святий Чудотворець Миколай вважається особливим покровителем мандрівників, моряків, водіїв і бідних. Він цілив рани і душу, сіяв зерна християнської віри скрізь, де тільки міг. Традиційно в цей день діти отримують подарунки. Святий Миколай завжди приходить вночі. На Україні діти шукають свої подарунки під подушкою.

Неповнолітні, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, отримали в подарунки цукерки, печиво. Крім того, їм передані засоби гігієни, постільні речі.

 

Лепеха А.Г., директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"