Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Відкриття місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відкриття місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Автор: lepeha_alla от 7-07-2015, 06:07
 (голосів: 0)

Регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха взяла участь у відкритті у місті Чернігові центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Відкриття місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

Відкриття місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

Відкриття місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

З 1 липня 2015 року, на виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в усіх регіонах України розпочали роботу 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони надаватимуть цю допомогу соціально незахищеним категоріям громадян у цивільному та адміністративному процесах. Правова допомога гарантуватиметься громадянам, які належать до визначених законом категорій: малозабезпеченим (особам, середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує прожиткового мінімуму), учасникам бойових дій (це стосується, зокрема, учасників АТО з відповідним статусом), дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям та низці інших соціально незахищених категорій громадян.

Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області підпорядковуються такі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Ніжинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Менський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги обслуговуватиме громадян Городнянського, Козелецького, Ріпкинського, Чернігівського районів, міста Чернігів та Славутич.

Під час відкриття у місті Чернігові центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги були присутні представники обласної, місцевої влади, регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області, адвокати, громадяни міста.

 

Алла Лепеха

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"