Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Відвідування Менської виправної колонії №91

Відвідування Менської виправної колонії №91

Автор: lepeha_alla от 19-11-2015, 11:46
 (голосів: 0)

Регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області відвідала Менську виправну колонію.

 

Відвідування Менської виправної колонії №91

12 листопада 2015 року регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха відвідала Менську виправну колонію №91 Управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області. Це відвідування відбулось на виконання доручень Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Крім прийому засуджених, регіональний координатор познайомилась з умовами тримання засуджених, відвідала харчоблок, медичну частину установи.

За дорученням Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини познайомилась з протоколами засідань комісії установи про застосування до засуджених пільг: умовно-дострокового звільнення від відбування покарання; заміни невідбутої частини покарання більш м’яким; переведення засуджених в межах однієї колонії або шляхом переведення до колонії іншого виду.

Під час зустрічі з начальниками відділень соціально-психологічної служби установи розповіла про роботу Національного превентивного механізму в Україні, про моніторингові відвідування місць несвободи.

 

Алла Лепеха

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"