Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Члени Підкомітету ООН з попередження катувань – в Україні

Члени Підкомітету ООН з попередження катувань – в Україні

Автор: lepeha_alla от 8-12-2015, 12:49
 (голосів: 0)

Участь представників організації в зустрічі з членами Підкомітету ООН з попередження катувань.

 

Члени Підкомітету ООН з попередження катувань – в Україні

 

Члени Підкомітету ООН з попередження катувань – в Україні

 

4 грудня 2015 року регіональний координатор взаємодії із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області, директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Алла Лепеха прийняла участь в робочій зустрічі з членами Підкомітету ООН з попередження катувань: головою цього Підкомітету Малкольмом Евансом та членом Підкомітету Марі Амос.

Мета зустрічі: підвищення інформованості членів Підкомітету ООН з попередження катувань про поточну ситуацію з застосуванням катувань в місцях позбавлення та обмеження волі в Україні в контексті майбутнього офіційного візиту Підкомітету в Україну в травні 2016 року.

На зустрічі були присутні громадські монітори, представники Департаменту Національного превентивного механізму офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представники міжнародної громадської організації «Лікарі за права людини».

В ході зустрічі обговорювались питання, пов’язані з підвищенням потенціалу представників і моніторів Національного превентивного механізму в рамках технічної співпраці з ООН та питання, які стосувались судово-медичних аспектів документування катувань.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"