Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Виїзний прийом засуджених в Міжнародний день прав людини

Виїзний прийом засуджених в Міжнародний день прав людини

Автор: lepeha_alla от 14-12-2015, 14:34
 (голосів: 0)

10 грудня 2015 року в Чернігівській жіночій колонії відбувся прийом засуджених жінок з особистих питань.

 

Виїзний прийом засуджених в Міжнародний день прав людини

 

Виїзний прийом засуджених в Міжнародний день прав людини

 

Виїзний прийом засуджених в Міжнародний день прав людини

 

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Запровадження єдиної міжнародної системи захисту прав людини стало одним із найважливіших завдань створеної після завершення Другої світової війни Організації Об’єднаних Націй. Наріжним каменем у побудові системи захисту прав людини стало прийняття Загальної декларації прав люди, яка є першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Головна мета Міжнародного дня прав людини — торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного. Багато заходів, присвячених цьому дню, проводиться органами влади, місцевого самоврядування, громадськими та благодійними організаціями. Це і круглі столи, конференції з питань дотримання прав людини, покази телевізійних програм відповідної тематики, надання правової допомоги.

10 грудня 2015 року, в день коли відзначається Міжнародний день прав людини, Чернігівську виправну колонію №44 відвідали представники державних та громадських організацій, адвокати та провели прийом засуджених з особистих питань.

До установи завітали: регіональний координатор зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Лепеха А.Г., головний спеціаліст Головного управління юстиції в Чернігівській області Кебець І.А., начальник відділу Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Приходько О.С., заступник голови Чернігівської міської спостережної комісії Кропива Г.М., адвокати Торбеєв М.О. та Бондаренко П.В., юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Кисельова О.В.

Засуджені жінки зверталися до присутніх з запитаннями, які стосувались різних галузей цивільного, кримінального та сімейного права.

Так, наприклад, засуджена Л. звернулася до присутніх з проханням роз’яснити, як направити скаргу до Європейського суду з прав людини, засуджена Б. - з приводу конфіскації майна за вироком суду. Засуджену С. цікавило, як розлучитися з чоловіком, перебуваючи в місцях позбавлення волі; засуджену Н., - як перетнути кордон з Росією після звільнення. Всі засуджені отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Після прийому засуджених присутні на цьому заході відвідали бібліотеку установи, де з нагоди святкування Міжнародного дня прав людини та проведення в Україні тижня права відкрито правовий куточок та познайомились з літературою на цю тематику.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"