Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » День Святого Миколая в Чернігівській жіночій колонії

День Святого Миколая в Чернігівській жіночій колонії

Автор: Krusnik от 20-12-2015, 14:36
 (голосів: 0)

До Дня Святого Миколая діти, які перебувають в Будинку матері та дитини Чернігівської виправної колонії №44, отримали подарунки.

 

День Святого Миколая в Чернігівській жіночій колонії

 

День Святого Миколая в Чернігівській жіночій колонії

 

День Святого Миколая в Чернігівській жіночій колонії

 

Свято Святителя Миколая не оминуло дітей, які перебувають в Будинку матері та дитини при Чернігівській виправній колонії №44.

Історія свята: Святий Миколай народився в родині багатих і порядних людей, у яких не було дітей до самої глибокої старості. Микола з’явився на світ завдяки гарячим молитвам людей похилого віку до Господа з проханням подарувати їм сина. Таким чином, сам факт народження Святого Миколи Чудотворця – вже чудо, а його ім’я означає «переможець народний». Микола народився 19 грудня і з самого дитинства показав свою вірність Господу Богу. Помітивши велике завзяття Святого Миколая до подвижництва, батьки віддали його вчитися на священика. Потім він став єпископом. Але навіть після отримання такої високої посади продовжував вести надзвичайно скромний спосіб життя. Святий Чудотворець Миколай вважається особливим покровителем мандрівників, моряків, водіїв і бідних. Він цілив рани і душу, сіяв зерна християнської віри скрізь, де тільки міг. Традиційно в цей день діти отримують подарунки. Святий Миколай завжди приходить вночі. На Україні діти шукають свої подарунки під подушкою.

В Україні при Чернігівській та Одеській виправних колоніях, у яких відбувають покарання засуджені до позбавлення волі жінки, створені Будинки матері та дитини, де перебувають діти віком до 3 років. Для цих дітей створюються умови, необхідні для нормальної життєдіяльності дитини. Жінки можуть в Будинку матері та дитини проживати спільно із своєю дитиною, а ті, які не виявили бажання в цих закладах проживати спільно із своєю дитиною, мають можливість вільно спілкуватися з ними без обмежень.

Вже стало доброю традицією вітати дітей, які перебувають в Будинку матері та дитини при Чернігівській виправній колонії №44, зі святом Святого Миколая.

В установу завітали регіональний координатор зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха, члени Чернігівської міської спостережної комісії, благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», представники релігійних конфесій.

Всі діти, а їх в Будинку дитини 10 осіб, отримали подарунки.

Адміністрація Будинку матері та дитини, маленькі актори та їхні матері підготували присутнім гостям святковий концерт.

 

Лепеха А.Г.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"