Чернігівський жіночий правозахисний центр » До неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському СІЗО, завітало свято.

До неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському СІЗО, завітало свято.

Автор: Krusnik от 24-12-2015, 14:16
 (голосів: 0)

Члени організації привітали неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, з Днем Святого Миколая.

 

 

 

 

 

 

Свято святого Миколая не оминуло неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

За фінансової підтримки депутата Чернігівської міської ради Живенко С.В., представників бізнесу міста Чернігова Ющенко С.В. та Терещенко В.В. і благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», неповнолітні до свята отримали подарунки.

Вже стало доброю традицією вітати неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, з новорічними святами, Днем незалежності України, зі святом Святителя Миколая та інше. Соціально-відповідальний бізнес та громадськість Чернігова не вперше допомагають засудженим та ув`язненим установ виконання покарань. Завдяки представникам громадськості та підприємцям міста неповнолітні ув`язнені Чернігівського СІЗО відчули наближення Новорічних свят. Гості не лише принесли подарунки, а й поспілкувались із юнаками у невимушеній обстановці, розповіли свої життєві історії, спонукали неповнолітніх злочинців до виправлення та осмислення помилок.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"