Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Надання правової допомоги неповнолітнім ліцею залізничного транспорту

Надання правової допомоги неповнолітнім ліцею залізничного транспорту

Автор: Krusnik от 31-12-2015, 10:15
 (голосів: 0)

Юристи благодійної організації надали правову допомогу неповнолітнім, які навчаються в Чернігівському професійному ліцею залізничного транспорту.

 

Надання правової допомоги неповнолітнім  ліцею залізничного транспорту

 

Надання правової допомоги неповнолітнім  ліцею залізничного транспорту

 

Наприкінці грудня 2015 року юристи благодійної організації прийняли участь в заході, який був присвячений питанням профілактики правопорушень серед неповнолітніх, які навчаються в Чернігівському професійному ліцею залізничного транспорту.

Захід відбувся за ініціативи керівництва ліцею, благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» та Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В його проведенні прийняли участь: Павлов В.І. – суддя, Василенко Ю.А. - начальник Новозаводської районної кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, Мазур Л.О. – начальник відділу соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бадира В.А. – юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр»,

Проблеми, озвучені під час роботи заходу співробітниками цієї установи, стосувались питань профілактики вчинення неповнолітніми, які навчаються в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту, злочинів.

Злочинність неповнолітніх за всіх часів і зараз є небезпечним явищем у суспільстві. Не є тут винятком і сучасна українська держава. Кількість злочинів, скоєних неповнолітніми, на жаль, не зменшується.

Учасники заходу озвучили особливості притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх осіб.

До їх відома було доведено порядок здійснення судочинства щодо осіб, які не досягли повноліття, а також порядок відбуття ними як кримінального, так і адміністративного покарання. Були дані вичерпні відповіді на запитання ліцеїстів, які стосувались відповідальності за розпивання спиртних напоїв та паління в не відведених для цього місцях, притягнення їх до відповідальності за окремі види злочинів.

 

 

Бадира В.А. – юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"