Чернігівський жіночий правозахисний центр » Відбувся тренінг для членів спостережних комісій Чернігівської області

Відбувся тренінг для членів спостережних комісій Чернігівської області

Автор: lepeha_alla от 5-04-2016, 10:00
 (голосів: 0)

28 березня 2016 року відбувся тренінг для членів спостережних комісій тих районних центрів Чернігівської області, на території яких знаходяться установи виконання покарань.

 

Відбувся тренінг для членів спостережних комісій Чернігівської області

 

Відбувся тренінг для членів спостережних комісій Чернігівської області

 

Відбувся тренінг для членів спостережних комісій Чернігівської області

 

Тренінг «Попередження неналежного поводження з особами, які утримуються в установах виконання покарань, через здійснення громадського контролю за дотриманням прав та законних інтересів засуджених членами спостережних комісій» відбувся 28 березня 2016 року в приміщенні «Навчально-методичного центру» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області для членів спостережних комісій тих районних центрів Чернігівської області, на території яких знаходяться установи виконання покарань.

Тренінг організований благодійною організацією «Чернігівський жіночий правозахисний центр» за підтримки Чернігівської обласної спостережної комісії.

В ході тренінгу кандидат юридичних наук, юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Бадира Валентина Андріївна познайомила членів спостережних комісій з основними правами та обов’язками засуджених до позбавлення волі, механізмами захисту порушених прав відповідно до національного та міжнародного законодавства.

З міжнародною практикою здійснення громадського контролю і патронажу за особами, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, познайомив членів спостережних комісій Іваньков Ігор Володимирович – доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.ю.н., доцент Академії Державної пенітенціарної служби України

Олена Кисельова – в минулому начальник Чернігівської жіночої колонії, познайомила присутніх з особливостями відбування покарання у колоніях різних видів безпеки та правовим статусом засуджених.

Регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха розповіла присутнім про історію створення, завдання та діяльність Національного превентивного механізму в Україні. Особливу увагу вона приділила питанням, які стосуються попередження катувань, нелюдського поводження з особами, які утримуються в установах виконання покарань. Крім того, вона зупинилась на результатах моніторингових візитів до установ виконання покарань Чернігівської області, які відбулись в 2015-2016 роках.

Із досвідом роботи Чернігівської міської спостережної комісії по організації та здійсненню громадського контролю за дотриманням прав та законних інтересів засуджених познайомив присутніх Кропива Григорій Митрофанович – заступник голови Чернігівської міської спостережної комісії.

Члени спостережних комісій міських та районних центрів Чернігівської області, на території яких знаходяться установи виконання покарань, в ході тренінгу обмінялись досвідом своєї роботи по здійсненню громадського контролю за дотриманням прав та законних інтересів осіб, позбавлених волі.

Члени благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» підготували присутнім роздаткові матеріали, які допоможуть їм у практичній діяльності.

Тренінг відбувся в рамках реалізації проекту «Мінімізація катувань, нелюдського поводження з особами, які утримуються в установах виконання покарань Чернігівської області».

Алла Лепеха – директор БО «ЧЖПЦ»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"