Чернігівський жіночий правозахисний центр » Надання правової допомоги засудженим жінкам

Надання правової допомоги засудженим жінкам

Автор: lepeha_alla от 8-04-2016, 12:39
 (голосів: 0)

30 березня 2016 року безоплатну правову допомогу засудженим жінкам, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії, надавали представники органів влади, місцевого самоврядування та громадськості.

 

Надання правової допомоги засудженим жінкам

 

Надання правової допомоги засудженим жінкам

 

Надання правової допомоги засудженим жінкам

 

В сьогоднішніх непростих реаліях життя актуальним залишається питання надання безоплатної правової допомоги особам, засудженим до позбавлення волі. Реалізувати їм своє право на правову допомогу, надане статтею 59 Конституції України, набагато важче, ніж пересічним громадянам нашої держави.

30 березня 2016 року з метою надання первинної правової допомоги засудженим жінкам в Чернігівську виправну колонію №44 завітали Бобруйко Володимир Анатолійович – директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Діброва Ірина Миколаївна – заступник начальника відділу по контролю за призначенням пенсій Головного управління Пенсійного фонду України у м. Чернігові, Марчук Ірина Петрівна – начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради, Кузьміна Людмила Олександрівна – начальник Чернігівського міського управління юстиції, Кебець Інна Андріївна - завідувачка сектору реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Назаренко Назарій Григорович – провідний спеціаліст управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Веремієнко Станіслав Вікторович – провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», заступник голови Чернігівської міської спостережної комісії Кропива Григорій Митрофанович.

Бобруйко В.А. поінформував присутніх про порядок надання первинної та вторинної правової допомоги регіональним та місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області. Особливу увагу було звернено на процедуру отримання вторинної правової допомоги в кримінальних справах.

Представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області розповіли присутнім про умови та порядок укладання договорів найму житла, форми такого договору і порядок їх розірвання, про порядок спадкування за законом і по заповіту та оформлення права на спадщину за законом і по заповіту. Вони відповіли на численні запитання засуджених жінок, які стосувалися змін в сімейно-шлюбних правовідносинах щодо розірвання шлюбу жінками, які відбувають міру покарання у виправних колоніях, порядку конфіскації майна та багато інших питань.

Діброва І.М. зупинилась на питаннях призначення пенсій особам, які відбувають покарання в установах виконання покарань.

Марчук І.П. розповіла про порядок оформлення соціальної допомоги після звільнення категоріям жінок, в яких відсутній страховий стаж для нарахування пенсії.

Крім того, було здійснено прийом засуджених з особистих питань.

 

 

А.Лепеха, директор БО „ЧЖПЦ”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"