Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Круглий стіл "Соціально - правовий механізм захисту прав дітей та молоді в Україні"

Круглий стіл "Соціально - правовий механізм захисту прав дітей та молоді в Україні"

Автор: lepeha_alla от 29-04-2016, 13:38
 (голосів: 0)

Регіональний координатор Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернігівській області пийняла участь в роботі круглого столу.

 

Круглий стіл   "Соціально - правовий механізм захисту прав дітей та молоді в Україні"

 

Круглий стіл   "Соціально - правовий механізм захисту прав дітей та молоді в Україні"

 

Круглий стіл   "Соціально - правовий механізм захисту прав дітей та молоді в Україні"

 

Круглий стіл на тему "Соціально - правовий механізм захисту прав дітей та молоді в Україні" відбувся в Академії Державної пенітенціарної служби.

Метою круглого столу стало обговорення актуальних питань, пов'язаних з реалізацією соціально-правового механізму захисту прав дітей та молоді в Україні та вироблення пропозицій щодо удосконалення законодавства і практики його застосування.

В роботі круглого столу взяли участь: Олифіренко Ю.І. - заступник начальника служби у справах дітей Чернігівської ОДА; Хоменко І.І. - заступник начальника Управління Держпраці у Чернігівській області; Залозний С.О. - прокурор відділу ювенальної юстиції Чернігівської області; Дорожкіна І.В. - директор підприємства «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, голова обласної організації «Спілка жінок України»; Красногор О.В. - президент Асоціації правознавців м.Чернігова, доктор філософії в галузі права.; Гусак Р.- голова правління ГО “Жменя”, депутат Чернігівської міської ради; Федорова С.В. - голова правління ГО “Шанс”; Рябуха В.В. - голова ради ГО Центр профілактики «Вибір»; Сімакіна І. - координатор громадської приймальні ГО «М`АРТ»; науково-педагогічні працівники навчальних закладів Чернігівщини та курсанти Академії Державної пенітенціарної служби.

Тема круглого столу послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики, зокрема: практичні аспекти реалізації державної політики щодо забезпечення права дітей на виховання в сімейному оточенні; турбота нотаріату про права дітей; захист соціально-трудових прав працюючих неповнолітніх; проблемні питання роботи з молоддю групи ризику; захист дітей із соціально-незахищених родин; наукове обґрунтування профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед неповнолітніх; механізм подачі скарги до комітету з прав дитини ООН в світлі підписання Україною факультативного протоколу до Конвенції про права дитини тощо.

Проведення круглого столу - це крок на шляху залучення науковців, практичних працівників, громадських діячів та курсантів до вирішення проблем у сфері соціально-правового захисту прав дітей та молоді в Україні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"