Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Пасхою

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Пасхою

Автор: lepeha_alla от 4-05-2016, 23:02
 (голосів: 0)

Напередодні Воскресіння Христового неповнолітні, які утримуються в Чернігівському СІЗО, отримали подарунки.

 

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Пасхою

 

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Пасхою

 

Пасха (Великдень) найдавніше християнське свято, головне свято богослужебного року, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа. Пасха  святкується на честь виходу ізраїльського народу з єгипетської неволі, перехід від рабства до свободи. Воскресіння Христове — це перехід від смерті до життя, звільнення нас від тягаря гріхів, це вихід, перехід людини з рабства гріха, зла до свободи любові, добра. На теренах України святкувати Великдень, як Воскресіння Ісуса, почали ще наприкінці першого тисячоліття, з прийняттям християнства. Обидва свята збігалися у часі (весна, рівнодення) і стосувалися відродження життя і надій. З роками чужорідне свято стало частиною місцевої культури, замінивши місцеві звичаї та адаптувавши місцеві обряди й атрибутику. Ісус Христос, за біблійним сюжетом, воскрес рано-вранці і Воскресіння супроводжувалося великим землетрусом — янгол небесний відвалив камінь від дверей гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахучими оліями, аби за звичаєм намастити ними тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився янгол і сповістив про Воскресіння Господнє.

Сьогодні свято Великодня в Україні символізує загальне відродження та оновлення світу.

Напередодні Великодня неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали зі святом та вручили подарунки: регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха, представник бізнесу міста Чернігова Валентина Терещенко, член Чернігівської обласної спостережної комісії Валентина Бадира, представники благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр.

Все це робиться для того, щоб умови тримання ув’язнених та засуджених осіб зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину, тимчасово ізольовану від суспільства.

Вже стало доброю традицією вітати неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, з новорічними святами, Пасхою, Днем незалежності України, зі святом Святителя Миколая. Соціально-відповідальний бізнес та громадськість Чернігова не вперше допомагають засудженим та ув`язненим установ виконання покарань. Завдяки представникам громадськості та підприємцям міста неповнолітні ув`язнені Чернігівського СІЗО відчули наближення Великодня. Гості не лише принесли подарунки, а й поспілкувались з юнаками у невимушеній обстановці, спонукали неповнолітніх злочинців до виправлення та осмислення помилок.

Алла Лепеха

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"