Чернігівський жіночий правозахисний центр » Військова служба правопорядку Збройних Сил України покращує умови тримання на гауптвахті у Чернігові

Військова служба правопорядку Збройних Сил України покращує умови тримання на гауптвахті у Чернігові

Автор: lepeha_alla от 12-05-2016, 11:38
 (голосів: 0)

Відвідування гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

 

Військова служба правопорядку Збройних Сил України покращує умови тримання на гауптвахті у Чернігові

 

Військова служба правопорядку Збройних Сил України покращує умови тримання на гауптвахті у Чернігові

 

Моніторингова група у складі представників Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого та регіонального координатора по взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України зправ людини у Чернігівській області Алли Лепехи відвідали гауптвахту Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

На виконання рекомендацій Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, наданих протягом останніх двох років після візитів до інших місць утримання військового відомства, керівництво Військової служби правопорядку Збройних Сил України організувало реконструкцію камер Чернігівської гауптвахти. Зокрема, обладнуються санітарні вузли, здійснюються роботи з підведення гарячої й холодної води, в камерах встановлені потужні галогенні стельові світильники.

Проте залишаються проблеми, що потребують вирішення як на нормативному, так і на організаційному рівнях. Зокрема, відповідно до відомчого наказу засудженому військовослужбовцю не дозволяється мати при собі в камері рушників, радіоприймачів, під час щоденної прогулянки можуть проводитися заняття зі стройової підготовки тощо.

Керівники зонального відділу та гауптвахти із розумінням поставилися до роз’яснень та попередніх рекомендацій моніторів, наданих наприкінці візиту.

Докладний звіт та рекомендації, спрямовані на попередження неналежного поводження із військовослужбовцями на Чернігівській гауптвахті, будуть спрямовані до Міністерства оборони України, стан їх реалізації буде перебувати на контролі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"