Чернігівський жіночий правозахисний центр » Надання правової допомоги засудженим жінкам, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії №44

Надання правової допомоги засудженим жінкам, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії №44

Автор: lepeha_alla от 12-05-2016, 11:46
 (голосів: 0)

На початку травня безоплатну правову допомогу засудженим жінкам, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії, надавали адвокати, представники органів влади та громадськості.

 

Надання правової допомоги засудженим жінкам, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії №44

 

Надання правової допомоги засудженим жінкам, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії №44

 

Надання правової допомоги засудженим жінкам, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії №44

 

Відповідно до чинного законодавства держава поважає і охороняє права, свободи і законні інтереси засуджених, а вони користуються всіма правами людини і громадянина, за винятком обмежень, визначених Законами України, Кримінально - виконавчим кодексом України і вироком суду.

Створення системи безоплатної правової допомоги засудженим спрямоване на реалізацію їх права на доступ до правосуддя відповідно до Конституції України, Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

Члени благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» вже багато років проводять роботу по наданню правової допомоги засудженим жінкам, які відбувають покарання в Чернігівській жіночій колонії.

04 травня 2016 року Чернігівську виправну колонію №44 відвідали: регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України в Чернігівській області Алла Лепеха, провідний спеціаліст управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Назарій Назаренко, адвокат Микола Торбеєв, юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Валентина Бадира.

Присутні на зустрічі юристи відповіли на численні запитання засуджених жінок, які стосувалися питань призначення пенсії в місцях позбавлення волі; оформлення права на спадщину, порядку конфіскації майна; умов і порядку зарахування роботи в місцях позбавлення волі до загального трудового стажу та інші питання. Декілька засуджених задавали присутнім питання, які стосувались застосування до них амністії 2014 року. Чимало питань виникло стосовно порядок перетину ними кордону із окупованим Кримом та повернення їх на територію Луганської та Донецької областей, які на даний момент є підконтрольними сепаратистам.

Поінформованість засуджених залишається критерієм формування юридично зрілої особи, що включає в себе переконаність у необхідності і соціальної корисності дотримання законів та інших нормативно-правових актів, уміння використовувати закони та інші підзаконні акти в захисті своїх прав та законних інтересів.

Позитивне ставлення та повага особи до права, знання змісту його норм і вміння їх дотримуватися, а також правомірна поведінка сприятиме поверненню їх до самостійного загально прийнятного суспільно-нормативного життя після звільнення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"