Чернігівський жіночий правозахисний центр » Надання безоплатної правової допомоги засудженим

Надання безоплатної правової допомоги засудженим

Автор: lepeha_alla от 12-05-2016, 11:59
 (голосів: 0)

Члени благодійної організації відвідали Чернігівський слідчий ізолятор та надали правову допомогу засудженим.

 

Надання безоплатної правової допомоги засудженим

 

Надання безоплатної правової допомоги засудженим

 

Надання безоплатної правової допомоги засудженим

 

Члени благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» відвідали Чернігівський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області та надали безоплатну правову допомогу засудженим до позбавлення волі, які відповідно до положень статті 89 Кримінально - виконавчого кодексу України залишені в слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.

Відповідно до статті 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу, яка надається у випадках, передбачених законом, безоплатно і кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

10 травня 2016 року Чернігівський слідчий ізолятор з метою надання безоплатної правової допомоги відвідали: суддя Павлов В.Г., адвокат Водолагін С.М., юрист благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Бадира В.А.

Суддя Павлов В.Г. поінформував засуджених про порядок проведення обшуку, його підстави, об’єкти, в яких проводитись обшук (житло чи інші володіння особи), про речі, документи або осіб, яких планується відшукати під час проведення даної процесуальної дії. Особливу увагу він звернув на детальне ознайомлення з ухвалою слідчого судді про дозвіл на обшук житла, на строк дії ухвали, що не може перевищувати місяць з дня постановлення ухвали, положення закону, на підставі якого постановлюється ухвала та інші аспекти, які мають міститися в ухвалі слідчого судді. Також було наголошено, що ухвала на обшук житла може бути виконана слідчим або прокурором, може бути запрошений для участі в обшуку потерпілий, підозрюваний, захисник. Особливу увагу було звернуто на фіксування процесуальних дій під час кримінального провадження. Було наголошено на необхідності детального ознайомлення із змістом протоколу, внесення в нього зауважень та доповнень перед підписом всіма учасниками, які брали участь в проведенні процесуальної дії.

Адвокат Водолагін С.М. розповів присутнім про порядок запрошення та призначення захисника, як учасника судового процесу, про його права і обов’язки, а також відповів на запитання засуджених, у яких випадках при проведенні дізнання, веденні досудового слідства і розгляді справи є обов’язковою участь захисника. Крім того, він відповів на численні запитання засуджених, які стосувались договорів позики, кредитних договорів, їх форми, наслідків порушення договору позичальником. Засуджені були попереджені про відповідальність за порушення грошового зобов’язання, особливо про те, що позбавлення волі не є підставою для звільнення від відповідальності за неможливість виконання боржником грошового зобов’язання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"