Ти і поліція

Автор: lepeha_alla от 26-02-2018, 10:53
 (голосів: 0)

21 лютого 2018 року в Андріївській ЗОШ I-III ступенів Чернігівського району відбувся тренінг на тему спілкування підлітків з поліцією та знання своїх прав під час такого спілкування.  В його проведенні взяли участь член правління Асоціації УМДПЛ, директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Алла Лепеха та директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко. Тренінг відбувся в рамках реалізації проекту «Підвищення рівня правоосвіти та здатності захищати власні права під час спілкування з поліцією».

Під час тренінгу  дітям показували 7-серійний анімаційний фільм «Ти і поліція».

Проведення таких занять з підліками спрямовані на поглиблення знань дітей про їх права та обов’язки,  що регламентуються головним документом – Конституцією України, а також Кримінальним кодексом України, Кримінальним процесуальним кодексом України, Кодексом України про адміністративні правопорушення.

В Україні підлітки з 16 років несуть рівну з дорослими відповідальність за вчинення адміністративних правопорушень, а за скоєння особливо небезпечних, таких, що загрожують життю і здоров’ю людини кримінальних правопорушень, відповідальність наступає з 14-річного віку.

Дорослі покликані допомагати молоді розвиватись у позитивному напрямі, блокуючи напрямки, що мають яскраво виражений негативний характер. Це означає, що потрібен послідовний процес виховання підлітка в сім’ї, школі, на виробництві, в суспільстві. На жаль, цей процес здійснюється не завжди. Неповнолітні діти часто стають серйозною проблемою для суспільства. Підлітки часто вступають у конфлікт із законом, що може бути пов’язано з різними причинами.

Знати свої права, бути готовими до спілкування з представниками правоохоронних органів – головне завдання таких тренінгів. 

Крім того, в бібліотеку школи були передані книги на правозахисну тематику, а дітям подарували практичні порадники серії «Ти і поліція»: «Адвокат у кишені», «Притягнення до адміністративної відповідальності», «Підлітку про поліцію», де викладені базові поради для неповнолітніх, як поводити себе з працівниками поліції.

 

Проект «Підвищення рівня правоосвіти та здатності захищати власні права під час спілкування з поліцією» реалізується Асоціацією УМДПЛ в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього повідомлення є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"