Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Показ фільмів про права людини в органах внутрішніх справ

Показ фільмів про права людини в органах внутрішніх справ

Автор: lepeha_alla от 30-11-2011, 21:29
 (голосів: 0)

24 листопада 2011 року в системі службової підготовки пройшло заняття з особовим складом галузевих служб апарату УМВС України в Чернігівській області за участі членів Громадської ради.

Одними із перших глядачами фільмів фестивалю «Дні документального кіно про права людини» стали працівники органів внутрішні справ.

Для керівників підрозділів УМВС України в Чернігівській області відбувся показ та обговорення фільму «Правосуддя для Сергія» (Нідерланди / The Netherlands / 2010 /). Фільм «Правосуддя для Сергія» – вражаюча історія Сергія Магнітського, російського юриста, який помер у листопаді 2009-го у 37 років унаслідок тортур у слідчому ізоляторі Москви, так і не дочекавшись суду. Його загибель викликала обурення світової спільноти, але в самій Росії корумповані чиновники, винуватці трагедії, не були й не будуть притягнуті до відповідальності. Через рік після смерті Сергія Магнітського фільм розповідає про чоловіка, який заплатив найвищу ціну, намагаючись викрити всеохоплюючу корупцію, в лабетах якої опинилась Росія. Зараз сім’я і друзі Сергія вперше згодилися говорити на камеру, аби розповісти історію пересічного громадянина, який наважився протистояти корупції на найвищому рівні.

Після перегляду фільму відбулось його обговорення.

Члени Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області голова громадської організацій «М’АРТ» Буров С.Ю. та директор благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Лепеха А.Г. при обговоренні підняли питання катувань, жорстокого або такого, що принижує людську гідність видів поводження чи покарання в міліції.

Працівники галузевих служб апарату УМВС України в Чернігівській області в своїх виступах неодноразово наголошували на необхідності дотримання прав працівників міліції.

Хочеться вірити, що такі заходи допоможуть працівникам міліції дотримуватись прав людини в своїй практичній діяльності.

 

Алла Лепеха, голова Громадської ради при УМВС в Чернігівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"