Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Правову допомога – засудженим жінкам

Правову допомога – засудженим жінкам

Автор: lepeha_alla от 13-12-2011, 21:19
 (голосів: 0)

До Дня прав людини юристи Головного управління юстиції в Чернігівській області та юристи благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» надали правову допомогу засудженим жінкам, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії №44.

Правову допомога – засудженим жінкам

Правову допомога – засудженим жінкам

До Дня прав людини в Чернігівській виправній колонії відбулась зустріч юристів благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» та співробітників Головного управління юстиції в Чернігівській області з засудженими жінками з метою надання їм правової допомоги.

07 грудня представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» запросили до цієї установи Кебець Інну Андріївну – головного спеціаліста Головного управління юстиції в Чернігівській області, Аксьон Вікторію Вадимівну- головного спеціаліста Чернігівського міського відділу РАЦС, Бойко Юлію Віталіївну - головного спеціаліста Головного управління юстиції в Чернігівській області, Неволько Віту Анатоліївну - головного спеціаліста відділу нотаріату Головного управління юстиції в Чернігівській області.

Присутні на зустрічі юристи відповіли на численні запитання засуджених жінок, які стосувалися змін в сімейно-шлюбних правовідносинах щодо розірвання шлюбу жінками, які відбувають міру покарання у виправних колоніях, щодо порядку спадкування за заповітом та законом, оформлення права на спадщину, порядку конфіскації майна; умов і порядку зарахування роботи в місцях позбавлення волі до загального трудового стажу та інші питання.

Правова допомога жінкам, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії, на нашу думку, вкрай необхідна, бо вона сприяє формуванню у них правової культури, виробленню вміння користуватися правовим інструментарієм у практичній діяльності, забезпечить їм правову захищеність після звільнення.

Поінформованість засуджених залишається критерієм формування юридично зрілої особи, що включає в себе переконаність у необхідності і соціальної корисності дотримання законів та інших нормативно-правових актів, уміння використовувати закони та інші підзаконні акти в захисті своїх прав та законних інтересів.

Позитивне ставлення та повага особи до права, знання змісту його норм і вміння їх дотримуватися, а також правомірна поведінка сприятиме поверненню їх до самостійного загально прийнятного суспільно-нормативного життя після звільнення.

 

А.Лепеха, директор БО „ЧЖПЦ”

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"