Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Неповнолітні, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, колядували

Неповнолітні, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, колядували

Автор: lepeha_alla от 11-01-2012, 17:12
 (голосів: 0)

Зі святом Різдва Христового неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали та вручили подарунки: депутат Чернігівської міської ради, представники Чернігівського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, благодійної організації, і отець Василій.

Неповнолітні, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, колядували

Неповнолітні, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, колядували

Слідчі ізолятори - це «обличчя» кримінально – виконавчої системи, її «ворота», через які всі засуджені потрапляють у виправні колонії. Саме в СІЗО відбувається перше знайомство заарештованого з установами кримінально – виконавчої системи.

У слідчих ізоляторах, куди після арешту  потрапляють різні категорії громадян,  утримуються  і неповнолітні. Час їх перебування тут різний: від декількох тижнів – до декількох місяців і навіть до року. Адже нерідко час знаходження кримінальної справи  в провадженні суду в декілька разів перевищує час попереднього слідства і це приводить до тривалого перебування підозрюваних в слідчих ізоляторах.

Щоб неповнолітні відчули подих новорічних свят, в переддень  Різдва Христового до них завітали: депутат Чернігівської міської ради Скоробагатько Л.І.,  представник Чернігівського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Мазур Л.О.,  члени благодійної організації  „Чернігівський жіночий правозахисний центр” і отець Василій. Гості привезли подарунки та привітали неповнолітніх зі святом. Неповнолітні колядували. 

Все це робиться для того, щоб умови тримання ув’язнених та засуджених осіб  зменшували негативний вплив позбавлення волі на людину,  тимчасово ізольовану від суспільства.

Благодійна організація  „Чернігівський жіночий правозахисний центр”,  як одна із інституцій громадянського суспільства, і в подальшому  піклуватиметься про неповнолітніх, які утримуються в СІЗО;  робитиме спроби відкривати їм двері в інший світ, де є добро, надія на краще, чесність, відкритість.
                           

А.Лепеха – директор  благодійної організації  „Чернігівський жіночий правозахисний центр”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"