Чернігівський жіночий правозахисний центр » Новини » Відбулось чергове засідання Чернігівської міської спостережної комісії

Відбулось чергове засідання Чернігівської міської спостережної комісії

Автор: lepeha_alla от 6-02-2012, 20:25
 (голосів: 0)

03 січня 2012 року відбулось чергове засідання Чернігівської міської спостережної комісії, яке пройшло в приміщенні Чернігівської міської ради. Це вже друге засідання в 2012 році, яке відбувається за межами установ виконання покарань.

Відбулось чергове засідання Чернігівської міської спостережної комісії

Основним питанням, яке виносилось на засідання комісії, було підведення підсумків роботи спостережної комісії за минулий рік. Саме тому в роботі спостережної комісії взяли участь: начальник регіонального управління Державної пенітенціарної служби України Кочубей І.І., його заступник Гужва О.І. та керівники всіх установ виконання покарань, які знаходяться в м.Чернігові.

Спостережна комісія виконавчого комітету Чернігівської міської ради створена рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 20 липня 2010 року № 161 «Про створення спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради». Це вже третій склад спостережної комісії. Вона складається із 17 осіб, 6 – представники громадських організацій міста, 11 – представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Робота спостережної комісії у 2011 році проводилася відповідно до плану роботи на рік.

Організаційною формою роботи спостережної комісії були засідання, які проводилися один раз на місяць. Рішення приймалися колегіально, відкритим голосуванням.
Так, у 2011 році було проведено 12 засідань, з яких 10 – на території установ виконання покарань, які знаходяться на території міста Чернігова, а саме: 9 в Чернігівській виправній колонії № 44, 1 - в Чернігівському відділі кримінально – виконавчої інспекції, решта в приміщенні Чернігівської міської ради. Середня присутність членів на засіданні комісії складає 13 чоловік.

На засіданнях спостережної комісії виконавчого комітету Чернігівської міської ради у 2011 році розглянуто 130 справ та прийняті такі рішення:

- про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання (згідно з статтею 81 Кримінального кодексу України) - 51 особі;

- щодо заміни невідбутої частини покарання більш м’яким (згідно з статтею 82 Кримінального кодексу України) – 28 особам;

- щодо переведення до дільниці соціальної реабілітації – 12 особам

- щодо звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років (згідно з статтею 83 Кримінального кодексу України) – 3 особам.

- по амністії - 32.

- не погоджено – 4особам.

Члени спостережної комісії виконавчого комітету Чернігівської міської ради в 2011 році підготували та направили 112 листів, запитів:

- до Міністерства юстиції України – 4;

- до прокуратури, суду - 18;

- до органів внутрішніх справ, ДДУПВП та установ виконання покарань – 48;

- до органів влади та місцевого самоврядування – 16;

- в інші організації – 26.

В 2011 році членами спостережної комісії було прийнято 237 засуджених.

Про різнопланову роботу спостережної комісії виконавчого комітету Чернігівської міської ради в 2011 році розповів присутнім на засіданні голова спостережної комісії, заступник міського голови Віхров С.Г.

Спостережна комісія виконавчого комітету Чернігівської міської ради визнана кращою в Україні.

А.Лепеха – директор благодійної організації „Чернігівський жіночий правозахисний центр”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи ввійти на сайт під своїм ім’ям.

Коментарі:

Залишити коментар
 
Сайт працює за підтримки фундації "Інститут Відкритого Спупільства"